BOH_JE_LASKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ďakujem ti Kriste

Goto down

Ďakujem ti Kriste Empty Ďakujem ti Kriste

Odoslať pre Admin Ne 27 marec - 13:25

Ďakujem ti Kriste 12923310
Za to, že môžem z postele vstať, chcem tebe, môj nebeský Otče ďakovať. Za dnešné ráno, celý deň, buď môj Boh všemohúci velebený.
Nech čas, ktorý si mi dnes Pane dal, ti večer vrátim, tak ako si si prial. Tvoja moc mi dáva ochranu, tvoja sila k pravde odvahu.
Chcem ti slúžiť, ty to vieš, chcem každý deň stále k tebe bližšie byť...amen
heart – emotikon Ďakujem ti, Ježišu, za tento nový deň, len Ty vieš, že koľký je toto deň v poradí od môjho počatia, keď som sa začal utkávať v skrytosti v lone matky a z Tvojej vôle, hoci som sa ešte nenarodil, Ty od môjho počatia poznáš počet mojich dní tu na zemi. Ty vieš všetko a skrze Teba je všetko stvorené.
Nauč ma rátať moje dni, aby som našiel múdrosť srdca. Chválim ťa a ďakujem ti, stvoril si nás tak zázračne a pripomínaš si nás denne, naše mená si si vryl do dlane, staráš sa o nás a Duch Svätý, ktorého si k nám poslal, nás učí správne chápať tvoje Slovo a ukazuje nám cestu k spáse našich duší.
Je to cesta úzka a namáhavá. Áno, nedostali sme milosť len veriť v Teba, ale aj trpieť pre Teba. Nechceme zutekať a dať sa na chodníčky tohto sveta. Moc nad národmi, nad ľuďmi, nad krajinami, bohatstvo – veľa peňazí, veľa domov, prepych, svetská sláva, to sú výdobytky tohto sveta – ochráň nás od týchto vecí, nech sa nedotknú nášho srdca.
Nauč nás rátať naše dni a nájdeme tak múdrosť srdca. Chválime ťa a zvelebujeme Tvoje sväté meno, Ježišu. Tak ľahko niekedy vyslovované našimi perami, bez myšlienky na Teba, bez bázne a vďaky. Veď v mene Ježiš sa nám odpúšťajú naše hriechy a skrze Teba.
Milujem ťa a chválim ťa Ježišu, posilni moju, a vieru všetkých nás, prosiacich a obyčajných, slabých ľudí. Čo by sme dosiahli bez Teba, čím by sme sa mohli chváliť bez Teba. Ak mám Teba, napĺňa ma to veľkým šťastím, aj keď sú tu utrpenia a bolesti, bieda a chudoba, sebeckosť, egoizmus, násilie, nenávisť, vždy však máme v sebe dostatok lásky a radosti, veď nás čaká niečo nádherné, čo si nám pripravil, večný život v tvojom Kráľovstve. Dôverujem ti Ježišu.
Zmiluj sa nad nami, Pane a vieme, že aj dnes urobíš veľa zázrakov v prospech ľudí, dávaš nám dary, aby sme ich zúžitkovali v prospech ľudí a pre ich spásu. Ďakujeme ti za všetko. Požehnaj nás všetkých, osobitne trpiacich a chorých, núdznych a bez práce…, veríme ti a milujeme ťa. Amen

Admin
Admin

Počet príspevkov : 178
Join date : 22.03.2016

https://bohjelaskai.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.